دکتر باقر شهنی زاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:

در مصاحبه اختصاصی

بسیج دندانپزشکان برای خدمت رسانی به سیل زدگان

رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران از بسیج دندانپزشکان برای خدمت رسانی به هموطنان سیل زده خبر داد.

دکتر باقر شهنی زاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در صورت تعیین مراکز درمان دندانپزشکی در مناطق سیل زده، دندانپزشکان آمادگی دارند تا به صورت رایگان خدمات دندانپزشکی به هموطنان آسیب دیده از سیل ارائه کنند.
وی افزود: با هماهنگی اتحادیه صنف تجهیزات دندانپزشکی تجهیزات مورد نیاز نیز به صورت رایگان یا با حداقل هزینه برای آسیب دیدگان از سیل تأمین خواهد شد.
دکتر شهنی زاده اضافه کرد: اگر هزینه‌های اندکی نیز برای تجهیزات دریافت شود از محل کمک‌های مالی دندانپزشکان تأمین خواهد شد.
این دندانپزشک که اهل اهواز است گفت: تمام دفاتر انجمن دنداپزشکان عمومی کشور آماده جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی هموطنان و اعضاست.
رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران افزود: با هماهنگی وزارت کشور و جمعیت هلال احمر و همچنین کمیته امداد امام خمینی (ره) کمک‌های جمع آوری شده شامل تجهیزات دندانپزشکی، کمک‌های نقدی و غیر نقدی به صورت منسجم برای خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل اختصاص خواهد یافت.
شهنی زاده گفت: ​انجمن دندانپزشکان عمومی کشور ۳۰ دفتر فعال در استان‌های مختلف دارد و اگر در استانی دفتر فعال نباشد هم اعضا به صورت داوطلبانه برای جمع آوری کمک به آن استان اعزام خواهند شد.

جهت مشاهده کامل خبر به لینک زیر مراجعه فرمائید

http://www.iribnews.ir/fa/news//

دیدگاهها بسته شده است.