اخطار بزرگ قرن توسط بیل گیتس درمورد همه گيري بيماري هاي ويروسي و تاثير آن در آينده بشريت

🔴اخطار بزرگ قرن توسط بیل گیتس
درمورد همه گيري بيماري هاي ويروسي و تاثير آن در آينده بشريت

🔻بیل گیتس در سوم آوریل ٢٠١۵ در یک برنامه تلویزیونی برای مردم سخنرانی می کند.
🔻در آن سخنرانی اظهار می دارد که ما درسال های دور نگران جنگ اتمی بودیم و بعد بدنبال جنگ هسته ای و بازدارنده های هسته ای، که تصور می شددراین نمونه جنگ ها حداقل ده میلیون نفر کشته بدهد.

🔻اما فراموش کردیم که سربازان، کارشناسان، مدافعان و ایجادشرایط تجهیزاتی لازم را برای جلوگیری از عوامل مهم تر، مرگ و میر بشری یعنی ویروس ها و میکروب ها را فراهم کنیم.
او اعلام می کند: ما از ابولا، آنفلوآنزا اسپانیا ١٩١٨ و چند همه گیری منطقه ای دیگر درس نگرفتیم.

🔻 سخنان او دراین ویدئو ترجمه زیرنویس فارسی دارد كه قبلا هم انتشار يافته است. او توصیه بسیار مهم و در واقع بسیار عجیبی می کند که زمانی فرا می رسد که برای دفاع در مقابل ویروس ها باید دانشمندان، محققان و پزشکان حتی با کمک ارتش برعلیه ویروس ها بجنگند.
توسيه اکید او این است که باید برای چنین روزی دفاع مان را آماده کنیم.

🔻سرعت همه گیری ویروسی اگر زیرساخت های اساسی آن و نیروهای آموزش دیده ویژه بلافاصله به صحنه نبرد گسیل نشوندو آماده نباشند، غافلگیر می شویم.

🔻آمادگی استراتژیک باید متکی برفرآیند وکارآمدی یک سیستم باشد تا درهمه زمینه ها هدفمند عمل کند وگرنه درنهایت اپیدمی اتفاق می افتدو خسارت سنگین وارد می کند.

🔻دولت مردان و سیاست مداران ومردم میهن مان اکنون در چنین شرایطی قرار گرفته اند بایدبا استفاده ازتجربیات جهانی با پیش آگاهی ویک مدیریت سیستماتیک متمرکز و قدرتمند اجبارا و قاطعانه بدون مماشات بحران را كنترل كند.
تامین واداره سلامت ملت مانند اداره جنگ است منتهی جنگی که دفاع اصلی آن پیشگیری از انتقال ویروس و نجات مبتلايان است.

🔻این ویدئو و سخنان بیل گیتس نمونه‌ای برای امروز کشور ما و درس بسیار بزرگی است در نحوه اداره یک ملت درجبهه دیگر، ما باید از دست آوردها و تجربیات جهانی در شرایط بسیار حساس استفاده کنیم وماهم نمونه و الگویی از تجربه جهانی باشیم تا دیگران برای نجات خود نیز از دانش ما بتوانند استفاده کنند.

🔶 برای داشتن فردای بهتر برای میهن مان، متحد و قاطعانه عمل کنیم.

‎#کرونا_را_شکست_میدهیم

💠 انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

جهت مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید

 

دیدگاهها بسته شده است.