فرم فراخوان مقاله

 فراخوان مقاله
پانزدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
۲۷-۳۰ دی ماه ۱۴۰۱
تهران- مرکز همایش های برج میلاد

استاد گرامی؛ همکار ارجمند
با سلام و احترام؛ قدردان زحمات و حضور ارزشمند جنابعالی در فعالیت‌های علمی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران و سایر مراکز علمی کشور می باشیم. همکاران هیأت مدیره و کادر اجرایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با افتخار از جنابعالی دعوت می‌کنند که در پانزدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با موضوع “نقش آموزه‌های آکادمیک در موفقیت درمان” که از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ به مدت چهار روز، صبح وبعدازظهر به صورت حضوری در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد، حضور بهم رسانیم.
استادان فرهیخته به یقین این ضرورت آگاه می باشند که آموزه های آکادمیک مهم ترین راه برای دستیابی به یک پراتیک (درمان مناسب) می باشد. در این رویکرد پس از آموزش های علمی با کسب تجربه و مهارت کافی می توان به درمان های موفق، دست یافت.تم اصلی پیشنهادی کنگره: “نقش آموزه های آکادمیک در موفقیت درمان” کلیه همکارانی که مايل به ارائه مقاله در پانزدهمین کنگره  علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران مي‌باشند، تقاضا مي‌شود خلاصه مقالات خود را حداکثر تا پایان ۶ مهرماه ۱۴۰۱ ، با تکمیل فرم فراخوان ذیل به صورت آنلاین تکمیل و ارسال نمایند.  بررسی مقالات در کمیته های تخصصی هر رشته انجام خواهد شد.با آرزوی موفقیت!

دکتر باقر شهنی زاده
رئیس هیأت مدیره
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

*** نکته: همکاران گرامی توجه داشته باشید درصورت ارسال موفقت آمیر فرم، پیام تایید ارسال فرم فراخوان مقاله نمایش داده خواهد شد.


 

دیدگاهها بسته شده است.